Çevre Görevlisi Vize Eğitimi başvuruları başlamıştır

Basvuru için tıklayınız

2001 yılında kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Bakanlığımız Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü, Çevre Yeterlilik Hizmetleri Daire Başkanlığı ve Vakfımız ile birlikte 2-3-4 Aralık7-8-9 Aralık ve 28-29-30 Aralık 2015 tarihlerinde 3 grup olmak üzere RİXOS HOTEL/ANKARA’da  “Çevre Görevlisi Vize Eğitimi” düzenlenecektir.

Eğitime Katılacak kişiler :
1- 2010 yılında Çevre Görevlisi belgesi almış olanlar
2- 1.1.2011 31.01.2011 tarihleri arasında belge almış olanlar
*Belge geçerlilik süreleri  4 yıldır bu yüzden katılımcıların belge sürelerini kontrol ederek kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Katılımcılar Eğitim bedeli olan 400 TL’yi (KDV Dahil) , Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi, T.C.Ziraat Bankası, Kamu Girişimci Şubesi,   IBAN: TR44 0001 0025 3352 1264 1250 20 no.lu hesaba(EFT, havale, elden vb. yatırılabilir) (Eğitim materyalleri ve sarf malzemeleri bu ücrete dahildir) yatırdıktan sonra www.tucev.org adresinden 27 Kasım 2015 tarihine kadar kayıt yaptırmakla mükelleftirler. Aksi takdirde ücret yatmış olsa dahi kayıtlar kabul edilmeyecektir.

Eğitim konaklamasızdır. Konaklama katılımcıya aittir.

Katılımcı bu üç gruptan kendisine uygun olan tarihi belirleyerek o tarihteki eğitime katılabilir ancak gruplar kontenjanla sınırlıdır dolması halinde diğer iki gruba kayıt yaptırmanız gerekecektir.

Eğitime iştirak edecek olan katılımcıların giriş çıkış tarih ve saatleri sitemizdeki kayıt formlarında mevcuttur.

Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır. Gereğini bilgilerinize sunarım

Basvuru için tıklayınız

Diğer Duyurular

2-3-4 Aralık, 7-8-9 Aralık ve 28-29-30 Aralık 2015 Çevre Görevlisi Vize Eğitimi başvuruları başlamıştır.Basvuru için tıklayınız 2001 yılında kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerini...
"Atıksu Arıtma Tesisi İşletmesinde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Yolları Eğitimi" ile "Düzenli Depolama Tesisleri Saha Yönetimi ve İşletme Eğitimi" başvuruları başlamıştır.Başvuru için tıklayınız 2001 yılında kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerini...
16-22 Kasım 2015 Numune Alma Eğitimine otel değişikliğiEğitime yoğun katılımdan dolayı otel yeri değişmiştir. Eğitim "MARITIM PINE BEACH OTEL - BELEK / ANTALYA " da aynı tarihte gerçekleştirilecektir.